Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

34-letnia samotna kobieta pozna

  • Podkarpackie, Rzeszów
  • 2024-07-03 15:19:31
  • Dane kontaktowe

  • Imię Magdalena

Opis ogłoszenia

Poznam mężczyznę z którym będę mogła stworzyć niezobowiązujący układ partnerski, coś na zasadzie romansu bądź jak to mówią współcześnie fwb. Jestem niezależną kobietą z własnym mieszkaniem, która jest po nieudanym związku, który trwał ponad dekadę. Jestem zmęczona tak bliskimi relacjami dlatego szukam kogoś z kim będę mogła się przyjaźnić i spędzać w sympatyczny sposób czas ;) Zapraszam do kontaktu każdego, kto szuka czegoś podobnego i jest konkretną osobą z przyjaźnie usposobionym charakterem jak ja :)


Ogłoszenie oglądano: 226 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps