Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

30-letnia kobieta pozna Pana

  • Śląskie, Katowice
  • 2024-06-13 12:24:55
  • Dane kontaktowe

  • Imię Blanka

Opis ogłoszenia

Hej. Mam na imię Blanka i jestem 32-letnią kobietą, która od 5 lat jest sama i szuka mężczyzny do niezobowiązującej, przyjacielskiej relacji. Szukam przede wszystkim normalnego, uczciwego, sympatycznego i szczerego mężczyznę, który jest zadbany z zewnątrz i dojrzały emocjonalnie - nie gra roli wiek, ani status społeczno-materialny, ponieważ nie oceniam ludzi tymi kategoriami. Zapraszam do rozmowy tylko poważnych Panów i gorąco pozdrawiam wszystkich samotnych szukających drugiej połówki do wspólnego spędzania czasu w miły sposób :-)


Ogłoszenie oglądano: 369 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps