Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

KOCHANKA KAWALERA PUSZYSTEGO SZUKAM

  • Śląskie, Wodzisław Śląski, 44-373, Tragutta 67
  • 2024-04-06 18:11:15
  • Dane kontaktowe

  • Imię Elżbieta kica
  • Telefon 883 267 059

Opis ogłoszenia

WITAM JESTEM WY ZWIĄZKU PARTNERSKIM SZUKAM FACETA KAWALER PUSZYSTEGO CO LUBI GRUBE KOBIETY WYGLOND PANA BEZ ZNACZENIA SPOTKANIE UMNIE LUB WY SAMOCHODZIE ZAPRASZAM PANUW DO KONTAKTU NA WAZZAPIE Mesendzera LUB NORMALNY NUMER TELEFONU TYLKO KAWALERA SZUKAM WIEK PANA OD 49 DO 68 LUB MŁODSZY FACAT ALE TYLKO PUSZYSTY MLODSZY FACET OD 35 DO DO 37 TYLKO TAKI WIEK JAK NAPISAŁAM ZY OKLIC ŚWIERKLANY GLIWICE KATOWICE CZĘSTOCHOWA ZABRZE PAWLOWICE RACIBURZ WODZISLAW RADILN ZY TAKICH OKLIC SZUKAM DLA OSUB ZY DALEKA SEX TELEFON LUB SE KAMAREKA PROSZĘ DZWONIC CALODOBOWO DOMNIE LUBIE TESZ ROZMOWY O SEKSIE I Proszę pisać zy jakiego ogłoszenia piszecie domnie wiek ile lat kawaler proszę o zdjęcie proszę już teraz dzwonić spotkanie od zaraz


Ogłoszenie oglądano: 217 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps