Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.com.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Bez zobowiązań

  • Śląskie, Katowice
  • 2024-03-23 14:14:13
  • Dane kontaktowe

  • Imię Wojciech

Opis ogłoszenia

Chętnie spotkam się z Panią która potrzebuje odskoczni od życia codziennego w wieku od 40-60.Nie potrzebuje sponsoringu to ja zapraszam na kolację w restauracji wiem czego dojrzałe kobiety potrzebują i jestem w stanie spełnić twoje oczekiwania.Zdjęć nie musisz wysłać bo nie liczy się wygląd tylko miło spędzony czas, jeśli wyślesz zdjęcia też będzie miło ???? napisz do mnie a napewno się odezwie, jeśli możesz to podaj mi twój numer telefonu to zadzwonię


Ogłoszenie oglądano: 69 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps