Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam dyskretnego mężczyznę

  • Śląskie, Katowice
  • 2020-11-20 19:12:30
  • Dane kontaktowe

  • Imię Kasia

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Katarzyna, jestem 34-letnią wolną kobietą, która chętnie pozna faceta chcącego spotykać się bez zobowiązań. Nie cierpię bycia w związku, jestem zbyt wolna i wyzwolona aby to robić poza tym nie lubię się przywiązywać, a każda moja próba związku kończyła się fatalnie. Jestem zdeterminowana do tego, żeby zawrzeć koleżeński układ, w którym razem z mężczyzną będziemy spędzać miło czas.To ogłoszenie prywatne więc nie szukam sponsora, nie bawię się w grupach, itd. Generalnie nie odpowiadam na tego typu propozycje, a już się zdarzały bo 2 lata temu znalazłam tutaj kolegę do spotkań. Mężczyzna musi być przystojny, schludny, dbać i higienę osobistą, umieć zadbać o kobietę- zaproponować coś fajnego, ja od siebie mogę wnieść dużo uśmiechu pozytywnego nastawienia, dużo relaksu i fajnych posiłków bo uwielbiam gotować. Kontakt mailowy :-)


Ogłoszenie oglądano: 37 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps