Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam niezobowiązującej zabawy

  • Małopolskie, Kraków
  • 2020-11-18 00:02:45
  • Dane kontaktowe

  • Imię Sandra

Opis ogłoszenia

Cześć. Mam na imię Sandra, jestem 24-letnią studentką, która szuka niezobowiązującej relacji z mężczyzną, który jest konkretny i zdecydowany na luźną znajomość.Szukam seksu bez zobowiązań ponieważ rozpadł mi się kolejny związek i mam dość wiązania się z kimś na stałe. Jestem pewną siebie osobą, znam swoją wartość, lubię spontaniczność, wypady ale też ciepłe, przyjacielskie spotkania w domu przy filmie, popcornie i winku. Facet musi być ode mnie starszy- nie preferuję młodszych, musi o siebie dbać, być otwarty i szczery no i przede wszystkim nie zakochiwać się ! Czekam na ciekawe propozycje od przystojniaków :)


Ogłoszenie oglądano: 30 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps