Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Elegance Privat

  • Mazowieckie, Warszawa
  • 2020-11-17 16:54:07
  • Informacje dodatkowe

  • Przedzial wiekowy od-do 18
  • Zakaterowanie TAK

Opis ogłoszenia

Uwaga! Dostajesz własny pokój w Eleganckim Apartamencie reklamę bezpieczeństwo - za to płacisz tylko nie wysoką stałą STAWKĘ DZIENNĄ - ponad to WSZYSTKO w 100% jest dla Ciebie ! ELEGANCE PRIVAT przyjmie Panie Rozliczenie na Stałej Stawce Dziennej - Zarobki około 15000 do nawet 20000 zł miesięcznie już dla Ciebie ! Pracujemy jak w krajach Europy Zachodniej - Bez podziału " Pół na Pół " - na stałej STAWCE DZIENNEJ . Znajdujemy się przy jednej z głównych ulic Warszawy, przy dużej Galerii Handlowej . Obok naszej Prywatki jest bardzo dużo apartamentowców, firm i biurowców a w każdym z nich setki potencjalnych klientów . Stawka którą płaci Ci klient za każdą godzinę spędzoną z nim zaczyna się od 200 zł a kończy na 500 zł dla Ciebie do ręki . REALNE ZAROBKI DZIENNE do 1500 zł . W STAWCE DZIENNEJ KTÓRĄ PŁACISZ ZAPEWNIAMY : - Pokój tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji w apartamencie dwu pokojowym (w którym pracujesz ale i też możesz nie odpłatnie mieszkać jeśli chcesz). - Reklamę - my opłacamy Twoje ogłoszenia- Profesjonalną sesję zdjęciową. - 100% Bezpieczeństwa i Dyskrecji . - U nas nie ma "szefa" ani "szefowej" . - U nas dostajesz wszystko co potrzebne do pracy a Ty pracujesz na "własny rachunek". - U nas PŁACISZ OKREŚLONĄ STAWKĘ DZIENNĄ - U nas nie ma podziału " pół na pól " . Do Pań odnosimy się normalnie, z szacunkiem i w drugą stronę też tego oczekujemy . Nie ingerujemy w życie prywatne. - Pracując u nas możesz nie odpłatnie mieszkać * - Zapraszamy WSZYSTKIE PANIE w wieku od 18 do 45 lat .- Chętnie przyjmiemy Panie z doświadczeniem, jak również Panie, które jeszcze nigdy nie pracowały w ten sposób . - Posłuchajcie naszych rad i pozwólcie sobą pokierować a sprawimy że będziecie Zarabiały na prawdę Duże Pieniądze! - Jeśli zainteresowała Was nasza oferta i dzięki pracy u nas chcecie wyjść na prostą, spłacić długi, cieszyć się pieniędzmi których nigdy nie miałyście to nie czekajcie i skontaktujcie się z nami : ) Drogie Panie : Zależy Wam na szybkim kontakcie i szczegółowym zapoznaniu się z naszą ofertą? To zapraszamy do kontaktu telefonicznego - możecie same zadzwonić lub wysłać sms a my do Was zadzwonimy i w sposób jasny, konkretny wyjaśnimy wszystko . ZAPRASZAMY :)


Ogłoszenie oglądano: 6 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps