Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Spotkam się z mężczyzną

  • Śląskie, Katowice
  • 2020-11-17 01:00:42
  • Dane kontaktowe

  • Imię Julia

Opis ogłoszenia

26-latka, wolna,niezależna, posiadająca mieszkanie, stabilną pracę,zadowolona z siebie i życia, otwarta, przyjacielska, sympatyczna i pełna energii, którą napędza mi sport. Taki o to krótki opis mojej osoby, a teraz przejdźmy do konkretów:) Poznam faceta, który jest stabilny emocjonalnie, zrównoważony, fajnie jeśli jest wolny i starszy ode mnie, zadbany, kulturalny, ma poczucie humoru i dystans. Mam na myśli niezobowiązującą randkę, a co z niej wyniknie pokaże tylko i wyłącznie czas. Zapraszam po więcej szczegółów do korespondowania drogą elektroniczną i ślę całusy:)


Ogłoszenie oglądano: 34 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps