Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam kochanka

  • Małopolskie, Kraków
  • 2020-11-13 22:29:51
  • Dane kontaktowe

  • Imię Honorata

Opis ogłoszenia

Witam zainteresowanych. Mam na imię Honorata, jestem 42-letnią mężatką, choć moje małżeństwo to fikcja.Niedługo rozpoczynamy proces rozwodowy, mój małżonek mieszka od 6 lat zagranicą, a ja zostałam sama w wielkim domu w Polsce, całkowicie samotna.Nasze jedyne dziecko niedawno się wyprowadziło, a ja szukam kogoś w rodzaju kochanka, kto będzie potrafił ze mną miło spędzać czas, spotykać się w sympatycznej, przyjaznej atmosferze, nie będzie nachalny, natarczywy i będzie miał to coś dzięki czemu będę się przy nim czuła bezpiecznie. Nie chcę póki co angażować się w coś poważnego.Facet musi być konkretny i pewny siebie. Nie skreślam starszych ale chętnie spotkam się też z młodszym od siebie-kiedyś miałam relację z 12 lat młodszym i dobrze to wspominam.To moje pierwsze ogłoszenie tutaj, które zamieszczam z racji wirusa i braku możliwości spotkania kogoś normalnego.. Z tego powodu nie wiem co więcej mogłabym napisać dlatego zainteresowanych moją osobą zapraszam do prywatnej rozmowy bezpośrednio ze mną.


Ogłoszenie oglądano: 56 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps