Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Szukam mężczyzny na przelotny związek

  • Śląskie, Częstochowa
  • 2020-11-12 18:28:20
  • Dane kontaktowe

  • Imię Aniela

Opis ogłoszenia

Szukam faceta na przelotny związek. Nie wiem czy 1 raz czy więcej ale mam niezaspokojone potrzeby i chcę w końcu dać temu ujście.Mam 30 lat, małe dziecko zostawione przez ojca.Jestem zadbaną kobietą, która szuka kogoś kto nie chce się pakować w związek ale dobrze zabawić,a kto wie..może wyjdzie z tego jakiś układ.Zależy mi na dyskrecji, nie chcę żeby póki co wiedzieli o tym znajomi i rodzina. Nie szukam sponsora.Mężczyzna może być młodszy ale preferuję starszych,fajnie jakby był mobilny ale nie jest to wymóg konieczny.Czekam na propozycje Panowie : )


Ogłoszenie oglądano: 61 razy

Podobne ogłoszenia

Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps