Prosimy czekać....

UWAGA!

Serwis NaszSekret.pl zawiera darmowe ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne. Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (prywatne anonse pań, panów oraz oferty klubów). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie życzysz sobie oglądania treści erotycznych to opuść tę stronę.

Witryna korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.

WCHODZĘ Rezygnuję

Poznam Pana na regularne spotkania towarzyskie

  • Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  • 2020-11-11 18:59:23
  • Dane kontaktowe

  • Imię Paulina

Opis ogłoszenia

Witam.Zamieściłam ogłoszenie towarzyskie ponieważ jestem 28-letnią kobietą po długim związku i szukam pocieszenia z partnerem, który jest pewny takiej relacji.Chodzi mi o niezobowiązujące spotkania przykładowo raz w tygodniu na miłą kolację, film cokolwiek co pozwoli nam się zrelaksować,zapomnieć, miło spędzić czas i się zabawić.Póki co nie mam ochoty na głębsze relacje.Mężczyzna musi być zdecydowany,konkretny,przystojny,schludny,kulturalny i być ciekawym,otwartym rozmówcą:) Odpisuję w wiadomości mail dlatego chętnych na randkę serdecznie zapraszam do kontaktu z moją skromną osobą:)


Ogłoszenie oglądano: 101 razy
Chciałbyś mieć NaszSekret zawsze przy sobie?
Dostęp do bazy ogłoszeń oraz łatwa komunikacja zawsze pod ręką!

Zagłosuj która z wersji powinna zostać udostępniona jako pierwsza!

download apps